5 sty 2014

* Postanowienia noworoczne :D

Witam Was, długo nie dodawałam żadnego postu  , bo tak jakoś czasu nie miałam. Ten czas mi ostatnio bardzo szybko ucieka.
Tak zauważyłam że każdy opisuje swoje noworoczne postanowienia, więc stwierdziłam , że też napisze. A więc moim największym postanowieniem jest abym zaczęła panować nad własnymi emocjami.
Ja jestem ogólnie osobą spokojną ale jak ktoś mnie wkurzy lub coś to wpadam w taką furię że masakra i zamierzam nad  tym bardziej panować , mam nadzieje że mi się uda :D.
A drugie moje postanowienie jest to , że zacznę się odchudzać :). Czyli mam zamiar ćwiczyć ok pół godzinny dziennie i uprawiać  nordic walking :D i oczywiście mniej jeść a ostatni posiłek ok 18 więc to będzie trudne ale mam nadzieje że mi się uda :).
A Wy macie jakieś postanowienia noworoczne ?  podzielcie się ze mną nimi a ja chętnie o nich poczytam :)

3 komentarze:

 1. W takim razie życzę wytrwałości w postanowieniach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy blog i post na prawdę masz sporo weny do niego pisania . Bardzo mi się u ciebie podoba masz wielki talent .Obserwuje i pozdrawiam Spider.
  http://mojmozg13.blogspot.com/
  + jeśli moge poprosiła bym cię o kliknięcie na moim blogu w link SHEINSIDE.com jesli to zrobisz napisz w komentarzu to w następnym linku opublikuję twój blog w poście bardzo jest to dla mnie ważne więc też bardzo cię o to proszę .
  + jeśli mogę to zapraszam również na bloga mojej przyjaciółki : http://klaudi1299.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,że mnie odwiedzasz. Zostaw po sobie ślad.