11 mar 2014

* Spotkanie Pomorskich BlogerekOdbyło się pierwsze spotkanie Blogerek w Chłapowie w Zajeździe Lazurowym Dell’Opera w dniu kobiet o godz. 14.30
Chociaż się bałam, że nie dojadę bo  ciężko było wydostać się z Jastarni, ponieważ trwa u nas modernizacje dróg a byłam umówiona z Gosią  ( Świat Recenzji) na godzinę 13.35 koło PKP w Władysławowie   ale na całe szczęście dojechałam :)
 Bardzo ciekawa byłam jakie są blogeki z Pomorza bo od niedawna pisze blog i nikogo nie znałam oprócz Gosi  dzięki której wgl mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu.Za dużo się nie odzywałam ponieważ praktycznie nikogo nie znałam więc byłam trochę speszona ale mam nadzieję że uda nam się kiedyś jeszcze raz zorganizować takie spotkanie i wtedy obiecuję że będę bardziej rozgadana hehe :D
Spotkanie przegięło w miłej atmosferze w spotkaniu uczestniczyli:
www.swiat-recenzji.pl -Gosia (organizatorka)
 www.poszukiwane-okazje.blogspot.com - Kaśka (organizatorka)
 www.pluumkaopisuje.blogspot.com -Marlena + jej towarzysz
www.paczajka.blogspot.com (Kamila)
www.blogsisterstyle.blogspot.com (Kasia i Aneta)
www.makeup-elektra.blogspot.com –Gabi
i ja z moją szwagierką Moniką :D
Przyjechała na nasze spotkanie Pani z firmy "Maroko" ( nie pamiętam imienia) bardzo ciekawie opowiadała o produktach naturalnych z firmy "Maroko" m.in. olejku argonowym bardzo mnie on zaciekawił ponieważ prawdopodobnie pomaga na rozstępy więc już go stosuje.

Także na nasze spotkanie przyjechała Pani z firmy Soraya z lekkim opóźnieniem ponieważ miała problemy z samochodem ale nam to spóźnienie nie przeszkadzało bo mogliśmy ze sobą dłużej pobyć i się poznać.
Pani Dagna przedstawicielka z Sorayi  zaprezentowała nam 3 minutowy filmik abyśmy mogły zapoznać się z kosmetykami z firmy Soraya.
Pani Dagna dała nam "powąchać", zobaczyć różne kosmetyki które prezentowała w trakcie spotkania.
Wszystkim dziewczyną a zwłaszcza Kasi przypadł do gustu żel do mycia o zapachu czekolady.
 Jak Pani Dagna pojechała to naszedł czas na loterię dzięki której mogliśmy pomóc choremu Wojtusiowi, bardzo szkoda mi tego chłopca więc bardzo cieszyłam się że mogłam w jakiś sposób pomóc temu biednemu chłopcu.
Pomysłodawczymi loterii były organizatorki Gosia i Kasia.
Bardzo szybko mijał czas w trakcie spotkania nawet nie wiem kiedy :D to był najbardziej udany dzień kobiet jaki spędziłam dotychczas :)

Dziękuje Wszystkim dziewczynom ! :D6 komentarzy:

 1. Było super,napewno będzie jeszcze okazja :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda na to, że wyszło genialnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie spotkanie, ech zazdroszczę Wam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. No własnie taka bardzo cicha byłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No własnie taka bardzo cicha byłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzymy więcej takich spotkań, cieszymy się, że mogliśmy mieć w tym swój mały udział. Pozdrawiamy, www.kopalnia-kosmetykow.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,że mnie odwiedzasz. Zostaw po sobie ślad.