9 maj 2014

* Czyste ciuszki z firmą JELPDzisiaj przychodzę z recenzją dwóch produktów, które otrzymałam związku z dostaniem się do testowania odplamiacza JELP dzięki portalowi kosmelad.pl
Byłam pewna, że otrzymam  tylko odplamiacz bo tak było napisane na portalu a tu taka miła niespodzianka , że jeszcze żel hipoalergiczny do prania otrzymałam do przetestowania i liścik :)
Bardzo ucieszyłam się , że dotrzymam odplamiacz ponieważ mam problem z dopraniem ciuszków i śliniaczków Lenki , ponieważ w tracie obiadku lubi wkładać rączki do miseczki a za tym więcej obiadku znajduje się na śliniaczku niż w brzuszku :)


Buteleczka jest zgrabna i podręczna więc nie miałam problemów z zastosowaniem odplamiacza na śliniaczku. Butelka jest zakręcana ,a korek posiada wstawkę zatykającą dziurę,przez ,którą wylewa się płyn.


 Bardzo mi się spodobała szczoteczka którą posiada buteleczka. Szczoteczka ma plastikowe ząbki co ułatwia wcieranie odplamiacza na plamę. Szczoteczka nie szarpie tkaniny, jest delikatna.
Zapach odplamiacza nie jest drażniący chociaż pachnie trochę chemicznie.


Polałam odplamiacz na świeżą plamę na śliniaczek


A po tym zaczęłam wcierać mocno odplamiacz na śliniaczku jak pisało na instrukcji

Po zastawiłam śliniaczek na 5 minut i wyprałam w pralce w 40 stopniach

A taki otrzymałam efekt. Z efektu jestem bardzo zadowolona, ponieważ odplamiacz poradził sobie z plamami po obiadu ale niestety stare palmy pozostałe ale i tak jestem zadowolona z działania odplamiacza i na pewno jeszcze go kupie jeżeli mi się skończy.
Cena odplamiacza JELP  wynosi ok 13 zł za 250 ml


www.kosmeland.pl

A teraz kilka słów o żelu do prania


Żel jest zamknięty w plastikowej butelce z uchwytem. Posiada nakrętkę,która także służy jako miarka. Jedna nakrętka=30ml. Zapach żelu jest bardzo, ładny i delikatny. Żel jest hipoalergiczny a konsystencja żelu jest rzadka i przezroczysta.


Efekt działania żelu jest bardzo dobry, brudna ubranka po obiadku się wszystkie ładnie doprały i pachniały a zapach na ubranka dość długo czułam :)

Cena żelu do prania  JELP wynosi ok 15 zł za 500 ml
Dostępność produktów : Odplamiacz i żel do prania możemy zakupić w sklepach z artykułami dziecięcymi np. smyk lub w sklepach stacjonarnych jak Tesco, Carrefour, Auchan

Zapraszam Was do odwiedzenia strony Kosmeland oraz JELP oraz do polubienia funpage firm :)

Miałyście okazje używać tych produktów ? :D Jak nie to gorąco zachęcam :)

www.jelp.pl

4 komentarze:

 1. Ja sobie bez tego odplamiacza już nie wyobrażam dopranie plam..
  Bardzo się z nim polubiłam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No taki odplamiacz to jest coś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również używam produktów jelp i też sobie je chwałę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję,że mnie odwiedzasz. Zostaw po sobie ślad.